Zobacz ofertę pracy - Kraina OZA

Tytuł oferty: Pomocnik ogrodnika

Miejsce pracy

Miejscowość: Kopaliny
Region: Małopolskie

Zakres obowiązków

Opis: Pielęgnacja zieleni w ogrodzie na terenie firmy, koszenie trawy, podlewanie i inne prace w utrzymaniu zieleni.

Oferujemy

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: pełny
Inne: Praca na pełny etat, na okres próbny 3 miesiące z możliwością pracy stałej, jedna zmiana w godz. 7.00 - 15.00 , wynagrodzenie 1750 zł brutto, okres aktualności oferty od 16.02.2015 - 13.03.2015, praca w Kopalinach.

Wymagania

Minimalne wykształcenie: Bez wykształcenia
Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia
Dodatkowe umiejętności: Prawo jazdy kat. B

Dane kontaktowe

Aplikacje należy przesyłać na adres: brak@emaila
Numer telefonu: 14 610 82 60
Branża: Rolnictwo/Ochrona środowiska

Nazwa pracodawcy: P.W TOR Sp. z o.o.
Prezentacja pracodawcy: P.W TOR Sp. z o.o. Kopaliny 50

Jesteś pracodawcą?

Zobacz jakie korzyści czekają na Ciebie jeśli zatrudnisz osobę z autyzmem.

Dowiedz się więcej
Zobacz miejsca przyjazne osobom z autyzmem

Na forum

wejdź na forum

Partnerzy